VİNÇ HİZMETLERİ | DERTAŞ

VİNÇ HİZMETLERİ

Dertaş Vinç Hizmetleri


Dertaş araç filosunda çok sayıda ağır iş makinesi, nakliye aracı ve vinç grubu bulunmaktadır. Tüm bu ekipmanlar hizmet çeşitliliğini arttırmak ve müşterilerin her ihtiyacına cevap verebilmek adına uzun yıllarda temin edilmiştir. Böylece firmamızdan hizmet almak ya da araç kiralamak gibi ihtiyaçlarınıza kolaylıkla yanıt bulabilirsiniz. İşin niteliğine uygun vinç çeşitlerimiz sayesinde profesyonel hizmet alabilirsiniz.


Ekskavatör Tipi Vinçler


Ekskavatör vinçler kazma, yükleme ve tesviye işleri için tercih edilen vinçlerdir. Bu vinçler özellikle liman yüklerinde kullanılmaktadır. Gemilerde bulunan kuru yüklerin tahliyesi için bu vinçler tercih edilir. Örneğin; tomruk, odun, kereste gibi parça yüklerin taşınması için ekskavatör vinç gereklidir. Yine dökme yük dediğimiz kum, tuz, çakıl gibi yüklerde de bu vinç tercih edilir.


Kafes Bomlu Vinçler


Kapasitesi yüksek kafes bomlu vinçler yüklerin indirilmesi ve başka bir yere taşınması için kullanılmaktadır. Her vincin 5 ton, 10 ton, 15 ton gibi kapasitesi bulunmaktadır. Yükün cinsi ve parça başı ağırlık baz alınarak kullanılacak vinç tercih edilmektedir. Kereste, mdf, paneller, camlar gibi parça yükler bu yöntemle kolaylıkla ve risksiz şekilde taşınır. Sağlam şekilde ambalajlanan yüklere geçirilen kanca yarımıyla yük zahmetsizce nakledilir.


Taşınabilir Ekskavatör Tipi Vinçler


Ekskavatör tipi vinçlerin taşınabilir olanları sayesinde liman dışına yani fabrikalar, depolara, inşaat sahalarına vs. yük boşaltmak mümkündür. Firmamız bünyesinde yükleme, boşaltma, tahliye, nakliye gibi hizmetlerin temini için gerekli olan tüm vinç grubu bulunması sayesinde, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz.


Dertaş Hizmet Farkı


Dertaş sektöre öncülük eden yapısı sayesinde yenilikleri sunmakta ve son teknolojik donanımlar ile hizmet vermektedir. Gelişen teknoloji sayesinde günden güne artan gelişmiş araçlar, hizmetleri de oldukça kolaylaştırmaktadır. Firma olarak bizler de size sunduğumuz hizmetlerle işinizi kolaylaştırmak için çalışmaktayız. Bu nedenle de firmamızı son yeniliklerle sürekli olarak güncellemekteyiz.

Dertaş tarafından sunulan yükleme, boşaltma, nakliye, tesviye gibi tüm hizmetlerimizde vinç grubu ile profesyonel çalışanlarımız görev almaktadır. Böylece hizmetin her aşamasında kaliteden ve kararlılıktan ödün vermeden, hızlı, etkili, kalite standartlarımızın üzerinde ve tutarlı olarak hizmet vermekteyiz.