PROJE TAŞIMACILIĞI | DERTAŞ

PROJE TAŞIMACILIĞI

Dertaş ile Proje Taşımacılığında Fark Yaratın


Proje taşımacılığı uzmanlık isteyen zamanla yarışılan, hassasiyetle yapılması gereken bir iştir. Çünkü bu yöntemde taşınan yük, standartların dışında ve özel muamele isteyen yüklerdir. Bu yükler genellikle bir takım projelerin hayat geçirilmesi için gerekli olan özel ürünler olduğu için, işin zamanında teslim edilmesi çok önemlidir. Aynı zamanda da ürün hasarsız ve eksiksiz olarak teslim edilmelidir.


Proje Taşımacılığı Hizmetleri


Profesyonel olarak proje taşımacılığı yapan firmamız bu alanda hem uzman bilgisine hem deneyime sahiptir. Proje taşımacılığı esnasında sürecin yönetimi, yol izninin alınması, gerekli teknik ekipmanın temin edilmesi, mevzuat hükümlerine uygun iş yapılması, aktarma ve depolama çözümleri, yükün niteliğine uygun ağır araç temini, ürünlerin paketlenmesi, sürecin belgelendirilmesi gibi tüm işlemler firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle firmamız proje taşımacılığı esnasında tüm sürece hakim, çözüm odaklı, sorumluluk sahibi olarak hizmet vermektedir.


Profesyonel Çalışan Kadrosu


Proje taşımacılığında yalnızca yüke uygun araç yemini ve sağlam şekilde taşıma yapmak yeterli değildir. Taşımayı yapan kişiler çok önemlidir. Çünkü çalışanlar yükün geçeceği ülkelerin prosedürlere hakim olmalı, yol analizlerini doğru yapabilmeli, hava kara deniz yolu gibi alternatiflerin artı ve eksileri ile doğru değerlendirilmesi gibi hususlarda uzman bilgisine sahip olmalıdır. Bu nedenle firmamız bünyesinde çalışan proje taşıma danışmanları uluslararası alanda hizmet sunmaya yetkin, mühendislik bilgisine sahip. Öngörülü kişilerden seçilmektedir.

Proje taşımacılığı genellikle fabrikalar, enerji santralleri, ısı kazanları, boru hatları, demir çelik fırınları gibi teknik bilgi ve destek isteyen projelere yapılan taşımacılık işlerini kapsamaktadır. Bu nedenle de hem ürünün niteliği hem de işin mahiyeti oldukça önemlidir. Proje taşımacılığı tam zamanında, eksiksiz, hasarsız olarak tamamlanmalıdır.


Hızlı ve Kaliteli Hizmet


Proje taşımacılığında en önemli iki husus hız ve kalitedir diyebiliriz. Bizim gibi her işini üstün kalite standartlarında yapmak üzere programlanmış olan bir şirket, tüm süreci profesyonel şekilde yönetecek ve işi kaliteli olarak yerinde getirecektir. Ürün sahibi ile sürekli kontak halinde olan firmamız raporlama ve bilgilendirme yükümlülüğü nedeniyle ürün ne zaman, nerede gibi soru işaretlerine anında yanıt verecektir.