LİMAN HİZMETLERİ | DERTAS

LİMAN HİZMETLERİ

Dertaş Liman Hizmetleri Nelerdir?


Dertaş firması Kocaeli’nde hizmet verdiği için İzmit liman hizmetleri konusunda oldukça deneyimlidir ve hizmet çeşitliliği her ihtiyaca cevap verecek kadar geniştir. Limanlar sürekli olarak bir sirkülasyonun yaşandığı hız ve profesyonellik isteyen yerlerdir. Her dakikanın önem arz ettiği bu yerde kaliteli hizmet sunabilmek için risk analizleri doğru yapılmalı ve deneyime sahip olunmalıdır. Bu nitelikte olan firmamız liman hizmetlerinde çokça tercih edilmektedir.


Yükleme ve Boşaltma Hizmetleri


Limanlarda sürekli olarak ürün gönderilmekte ve alınmaktadır. Bu da çok sayıda yükleme ve boşaltma hizmeti anlamına gelmektedir. Bu nedenle liman hizmetleri arasında yükleme ve boşaltma hizmetleri önemli bir yer tutar. Limanlardaki ürünler konteynerler ya da devasa ambalajlar içinde olduğu için taşıma için mutlaka vinç benzeri ağır iş makineleri gerekmektedir. Firmamız geniş araç ve iş makinesi filosu ile teknik ekipman sayesinde sizlere güvenilir hizmet sunmaktadır.


Nakliye Hizmetleri


Liman hizmetleri yükleme ve boşaltma ile son bulmaz. Yüklenecek olan ürünün oraya getirilmesi ya da limanda boşaltılan ürünün depo, fabrika, ambar gibi alanlara götürülmesi de bir liman hizmetidir. İşte bu tip nakliye hizmetleri de firmamız tarafından ustalıkla yerine getirilir.


Konteyner Dolum Boşaltım Hizmetleri


Limana gelen ya da gidecek olan yükler içerisinde konteynerler oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Firmamız bu konuda da üretici firmalara hizmet sunmaktadır. Konteyner içindeki eşyalar işçi ya da forklift yardımıyla yüklem boşaltma yapılabileceği gibi konteynerlerin bütün halinde yükleme ve boşaltılması da yapılmaktadır. Konteynerlerin ambara taşınması da hizmetlerimiz arasındadır. Tüm bu hizmetler esnasında yükün tipi ve ağırlığına göre uygun araç ve ekipman tercih edilerek iş en kısa sürede ve güvenle tamamlanmaktadır.


Üstün Hizmet Kalitesi


Dertaş tarafından verilen tüm hizmetler belirli bir hizmet kalitesi ile sağlanmaktadır. Tam yerinde, zamanında iş başında olan çalışanlarımız ve araçlarımız sayesinde hızlı, dakik olarak iş görülmektedir. Ayrıca iş için sağlanan tüm araçların bakım ve onarımı düzenli olarak yapıldığından işi aksatacak hiçbir husus söz konusu değildir. Uzun yıllardır firmamız bünyesinde çalışan bilgili, deneyimli, çalışanlarımız sayesinde liman hizmetleri üstün kalite ile sunulmaktadır.